Soutěž v řešení SUDOKU

Dne 9.4.2024 jsme se zúčastnili soutěže SUDOKU. Soutěžili jsme ve tříčlenných týmech v regionálním kole. Soutěž se konala na Základní škole Karla Čapka v Praze. Konkurence byla vysoká, soutěže se účastnilo 29 týmů z šestnácti škol, my byli jediní mimopražští účastníci. Za naši školu soutěžily dva týmy, první tým byl tvořen žáky z šesté a páté třídy a druhý tým byl tvořen žáky z osmé třídy. Soutěžili jsme ve třech kolech a z nich jsme získávali body. Na závěr se všechny body, které jsme získali, sečetly dohromady. Žáci z šesté třídy se umístili na 8.místě a žáci z osmé třídy se umístili na 5.místě.

Soutěž jsme si užili a chtěli bychom se příští rok účastnit znovu.

Za tým sudoku: Aneta Žaludová, Lukáš Bartůněk

Další aktuality

Den otevřené školy

Den otevřené školy

Den otevřené školy 29.2. 2024 – program   1.A    Vyučovací hodina          Předmět              Aktivita 1.hodina                         ČJ (ICT)         Základy...

číst více