Aktuální kroužky pro rok 2023/2024
Minibasketbal 2. - 3. (dívky)
Vedení:
Bc. Ladislava Patáková
Mgr. Barbora Kozelková
Čas: středa 13.30 – 14.30
Základy basketbalu, basketbalové hry a cvičení.
Basketbal 7. - 9.
Ing. Ivana Čapková
Mgr. Barbora Kozelková
Čas:
pondělí 16.00 – 17.30
středa 16.00 – 17.30
pátek 14.00 – 15.00
Soutěžní basketbal, příprava na mistrovská utkání, herní činnosti, ind. činnosti jednotlivce
Sportovní kroužek 4.
Vedení: Bc. Ladislava Patáková
Čas: pátek 13.30 – 14.30
Futsalová liga 6. - 9. B
Mgr. Tomáš Šorna
Bc. Jakub Štochl
Čas: pátek 7:00 – 7:45
Keramika ŠD 3.
Vedení: Zelenková
Čas: Čtvrtek 15.00 – 17.00
Tvořivá dílna 4. - 9.
Vedení: Mgr. Hana Hájková
Čas: čtvrtek 13.30 – 15.30
Badatelský 3. - 5.
Vedení:
Veronika Skalová
Kateřina Trojáková
Čas: úterý 13.00 – 14.00
Taneční 4. - 6.
Vedení: Veronika Ryzhenko
Čas:
úterý 13.30 – 14.30
čtvrtek 14.00 – 15.00
Pěvecký 1. - 2. - dívky
Vedení: Liběna Havlíčková
Čas: čtvrtek 13.15 – 14.00
Veselé pískání (hra na flétnu) 3.
Vedení: Mgr. Šárka Petrásková
Čas: čtvrtek 13.00 – 13.45
ČJ - příprava na přijímačky
Mgr. Jana Vohradská
Mgr. Ivana Kleindienstová
Mgr. Eva Smolařová
Čas: úterý – 7.00 – 8.00
Robotika 3.
Vedení: Mgr. Ludmila Michálková
Čas: pátek 12.30 – 13.30
Stavba a programování robotických hraček, programování her
Vlastivědný kroužek
Vedení: Mgr. Filip Kadeřábek
Čas: úterý 14.00 – 15.00
Basketbal (dívky)
Vedení: Bc. Ladislava Patáková
Čas:
pondělí 14.30 – 16.00
středa 14.30 – 16.00
pátek 14:00 – 15:00 (1x za 14 dní)
Gymnastika (chlapci)
Čas: úterý: 7.00 – 7.45
Fotbalový 2. - 3.
Vedení: Jaroslav Brunclík
Čas: úterý 13.45 – 14.45
Včelařství 3. - 5.
Vedení: Veronika Etrychová
Čas: úterý 14.00 – 15.30
Keramika 5. - 9.
Čas: pondělí 15.00 – 16.30
Dovedné ruce (vyrábíme, co nás napadne) 5. - 8.
Čas: pondělí 14.00 – 15.00
Dramatický - všichni
Vedení:
Martina Nuslová
Čas: čtvrtek 15.00 – 16.30
Březáky band
Čas: čtvrtek 13:40 – 14:40
Pěvecký 3. - 9.
Vedení: Liběna Havlíčková
Čas: úterý 14.00 – 15.00
(říjen – prosinec)
Angličtina v pohybu 1.
Vedení: Mgr. Anna Haltůfová
Čas: úterý 12.45 – 13.30
M - příprava na přijímačky
Ing. Martina Čepánová
Ing. Jana Fedorová
Bc. Daniel Tarczal
Čas:
Středa 14.50 – 15.35
Čtvrtek + pátek 8.00 – 8.45
Pátek 7.00 – 7.45
Robotika 4.
Vedení: Mgr. Ludmila Michálková
Čas: pondělí 13.15 – 14.15
Stavba a programování robotů, programování her.