Rekonstrukce náměstí J. A. ALISE

Pomozte vytvořit příjemnější a bezpečnější náměstí J.A.Alise – vyplňte, prosím, do 7. července 2020 následující dotazník:

Cílem je vytvořit z náměstí J. A. Alise důstojné centrum Březových Hor a příjemné místo pro obyvatele Příbrami, které bude plnit všechny funkce a nároky kladené na veřejný prostor tohoto historického významu. Dotazník umožní architektům a jejich týmům poznat pohled Vás občanů a zároveň uživatelů tohoto místa. Soutěžící týmy architektů budou mít za úkol navrhnout, jak území upravit tak, aby se z něj stalo příjemnější místo a lidé se v něm měli důvod zastavit, ne jím pouze v rychlosti projít.

Více informací o rekonstrukci naleznete na stránkách: www.rekonstrukce-alis.pribram.eu

Další aktuality

Ředitelské volno pátek 29.9.

Ředitelské volno pátek 29.9.

  V souladu s § 24 odst. (2), zákona č. 561/2004 Sb., předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění,...

číst více
Tematické kurzy

Tematické kurzy

1 - „Umění žít“ Kdo jsem? Co chci a co nechci? Proč? Nevíš? Život je cesta, nejde ani tak o cíl, jako o to si užít právě tu cestu. Týdenní kurz o emocích, vztazích,...

číst více