Rekonstrukce náměstí J. A. ALISE

Pomozte vytvořit příjemnější a bezpečnější náměstí J.A.Alise – vyplňte, prosím, do 7. července 2020 následující dotazník:

Cílem je vytvořit z náměstí J. A. Alise důstojné centrum Březových Hor a příjemné místo pro obyvatele Příbrami, které bude plnit všechny funkce a nároky kladené na veřejný prostor tohoto historického významu. Dotazník umožní architektům a jejich týmům poznat pohled Vás občanů a zároveň uživatelů tohoto místa. Soutěžící týmy architektů budou mít za úkol navrhnout, jak území upravit tak, aby se z něj stalo příjemnější místo a lidé se v něm měli důvod zastavit, ne jím pouze v rychlosti projít.

Více informací o rekonstrukci naleznete na stránkách: www.rekonstrukce-alis.pribram.eu

Další aktuality

Soutěž v řešení SUDOKU

Soutěž v řešení SUDOKU

Dne 9.4.2024 jsme se zúčastnili soutěže SUDOKU. Soutěžili jsme ve tříčlenných týmech v regionálním kole. Soutěž se konala na Základní škole Karla Čapka v Praze....

číst více
Den otevřené školy

Den otevřené školy

Den otevřené školy 29.2. 2024 – program   1.A    Vyučovací hodina          Předmět              Aktivita 1.hodina                         ČJ (ICT)         Základy...

číst více