Návrat dětí do školy

1. + 2. ročník

Družina:

• Provoz: ranní od 6.40 a odpolední do 16.30
  • Musí být udržena homogenita tříd, umístění tříd – 1.A, 2.A a 2.B budou ve třídách a 1.B v družině
  • Vyzvedávání dětí v určených časech: 13.00, 13.30, 15.00, 15.30, 16.00 a 16.30, škola bude uzamčena a děti budou dovedeny k zadnímu vchodu, kde je vychovatelka předá rodičům. Rodiče uvedou čas odchodu třídnímu učiteli.

Škola:

• je povolena prezenční výuka žáků
  • žáci mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole (žák má dvě čisté roušky při vstupu do školy)
  • je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání
  • končí distanční výuka a od tohoto dne nejsou vysílány videokonference
  • obědy mají žáci přihlášené (případné odhlášení, volejte paní vedoucí jídelny)
  • každý den budou žáci chodit na vycházky ven – vybavte děti teplejším oblečením a vhodným obutím. V případě nepříznivého počasí budou děti zůstávat ve škole.

Všem děkujeme za velkou míru zodpovědnosti a celkový přístup při distančním vzdělávání. Jsme moc rádi, že se nám do školy vrací alespoň část našich žáků, už se na ně moc těšíme!

Mgr. Josef Strejc – ředitel školy