AED pro všechny základní školy v Příbrami

V novém videu představuje strážník městské policie Saša ambiciózní projekt, jehož cílem je vybavit všechny základní školy v Příbrami automatickými externími defibrilátory (AED). Tyto přístroje mohou zachránit lidský život a jsou snadno použitelné i pro laiky.

Hlavní myšlenkou projektu je zvýšit dostupnost AED ve školách, což výrazně zvyšuje šance na úspěšné použití v případě nouze. V současnosti se do projektu zapojila Základní škola Březové hory. Ředitel školy plánuje proškolení žáků a pedagogů v poskytování první pomoci a používání defibrilátoru.

Saša a jeho kolegové se postarají o zaškolení všech zapojených. Pokud chcete tento projekt podpořit, můžete oslovit místní firmy, aby přispěly na zakoupení AED pro vaši školu. Zbytek zajistí městská policie.

Společně můžeme zvýšit bezpečnost a šance na záchranu životů ve školách v Příbrami!

Další aktuality